• Metadata Vlaanderen
  •   Suchen
  •   Karte

ACTIRIS (nl)

Actiris is het Brusselse Gewestelijke Dienst voor Arbeidsbemiddeling. Het is verantwoordelijk voor de uitvoering van het Brusselse werkgelegenheidsbeleid en moet zorgen voor de goede werking van de arbeidsmarkt in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Daarvoor heeft het een dienstverlening ontwikkeld voor zowel bedrijven als werkzoekenden.

Datensatz

Basic information

dct:title (nl) ACTIRIS
dct:description (nl) Actiris is het Brusselse Gewestelijke Dienst voor Arbeidsbemiddeling. Het is verantwoordelijk voor de uitvoering van het Brusselse werkgelegenheidsbeleid en moet zorgen voor de goede werking van de arbeidsmarkt in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Daarvoor heeft het een dienstverlening ontwikkeld voor zowel bedrijven als werkzoekenden.
dct:publisher
foaf:name (nl) ACTIRIS
dcat:keyword
arbeidsbemiddeling |
ACTIRIS
dct:identifier 7e18d8bc-cd2a-4a3c-9f31-fcb6fdaaa6ec
skos:notation https://metadata.vlaanderen.be/srv/doc/dataset/7e18d8bc-cd2a-4a3c-9f31-fcb6fdaaa6ec
skos:notation https://metadata.vlaanderen.be/srv/doc/dataset/7e18d8bc-cd2a-4a3c-9f31-fcb6fdaaa6ec

Metadata DCAT

mdcat:MAGDA-categorie Sociale Zekerheid (nl)
dcat:theme Overheid en publieke sector (nl)

Usage information

dcat:contactPoint
vcard:fn ACTIRIS
vcard:hasAddress
vcard:street-address Sterrenkundelaan 14
vcard:locality Brussel
vcard:postal-code 1210
vcard:country-name België
rdf:resource https://be.brussels/over-het-gewest/gewestelijke-instellingen/actiris-brussels-agentschap-voor-werk
dct:accessRights niet publiek (nl)
 

Record

Catalog record

dct:identifier ebc95e3f-3ee1-41ad-9653-753fd77ca73e
dct:modified 2022-02-15
dct:language Nederlands (nl)

Conformiteit met standaard

dct:identifier https://data.vlaanderen.be/doc/applicatieprofiel/metadata-dcat/erkendestandaard/2021-04-22
dct:title Metadata-dcat
dct:description (nl) Het applicatieprofiel “metadata dcat”. Dit is een applicatieprofiel gebaseerd op DCAT en richt zich op het verzamelen van informatie over generieke datasets, distributies en services die door een overheid beschikbaar gesteld worden. De datasets en services omvatten zowel publiek toegankelijke als afgeschermde data en diensten (ontwikkeld in en voor eender welk technisch perspectief). Het samenbrengen van al deze informatie in een catalogus laat toe om de vindbaarheid van deze datasets en services te verhogen. Dit applicatieprofiel is het generieke basisprofiel. Afgeleide profielen kunnen zeker aangemaakt worden voor specifieke domeinen of communities. Bijvoorbeeld is DCAT-AP-VL zo’n afgeleid applicatieprofiel, specifiek voor het Open data domein en bijhorende community.
owl:versionInfo 2.0
 


Provided by

Access to the catalogue
Read here the full details and access to the data.




  •   Über
  •   Github
  •