• Metadata Vlaanderen
  •   Suchen
  •   Karte

dataset met metadata rond billboards die in samenwerking met 019 geproduceerd werden op de banner in de Drabstraat aan Design Museum Gent (nl)

@fixme PLACEHOLDER

Datensatz

Basic information

dct:title (nl) dataset met metadata rond billboards die in samenwerking met 019 geproduceerd werden op de banner in de Drabstraat aan Design Museum Gent
dct:description (nl) @fixme PLACEHOLDER
dct:identifier https://data.designmuseumgent.be/id/exhibitions/billboardseries

Metadata DCAT

mdcat:statuut Vlaamse Open data

Usage information

dcat:contactPoint
rdf:resource data@designmuseumgent.be
dct:accessRights http://publications.europa.eu/resource/authority/access-right/PUBLIC
 

Record

Catalog record

dct:identifier 7676a6b6-1213-3259-9806-87e1869e6cc4
dct:modified 2025-05-09T02:15:00.305Z

Conformiteit met standaard

dct:title Dcat-ap-vl
dct:description Dit applicatieprofiel beschrijft Open Data Catalogi in Vlaanderen. DCAT-AP Vlaanderen (DCAT-AP VL) is een verdere specialisatie van DCAT-AP. De applicatie waarop dit profiel betrekking heeft is een Open Data Portaal in Vlaanderen. Open Data portalen zijn catalogussen van Open Data datasets. Ze hebben als belangrijkste doelstelling het vindbaar maken van data en hierdoor het hergebruik ervan te stimuleren. Open Data portalen vervullen een centrale rol in de overheidsopdracht om de toegankelijkheid tot overheidsinformatie te realiseren. Met dit applicatieprofiel bevorderen we de uniformiteit van de beschikbare informatie over datasets. Tevens vereenvoudigen we het aggregatie proces van meerdere Open Data Catalogi. Dit document bevat de verplichte elementen en bijkomende elementen waarover DCAT-AP Vlaanderen een uitspraak doet. Aanbevolen en optionele informatie waarvoor geen bijkomende afspraken in de context van DCAT-AP Vlaanderen zijn, zijn niet opgenomen in dit document. Hiervoor verwijzen we naar de DCAT-AP specificatie zelf.
owl:versionInfo 2.0
 


Provided by

Access to the catalogue
Read here the full details and access to the data.




  •   Über
  •   Github
  •