• Metadata Vlaanderen
  •  
  •  
  •  

Aantal Startverklaringen per Gemeente

Deze dataset geeft het aantal actieve en ingediende startverklaringen per provincie, hoofdgemeente, aard van de werken, bestemming, indienjaar en indienmaand. Het startverklaringsformulier wordt op niveau van het gebouw ingediend maar in deze dataset wordt voor elke EPB-eenheid in het startverklaringsformulier de startverklaring één keer geteld. Voorbeeld. Voor een gebouw met 12 appartementen (=EPB-eenheden) wordt 1 startverklaringsformulier ingediend voor de 12 EPB-eenheden samen maar in deze dataset zal voor een dergelijk gebouw het aantal startverklaringen gelijk zijn aan 12. Noteer dat vanaf 2012 een startverklaring met voorafberekening moet ingediend worden waardoor er meer detailgegevens beschikbaar zijn in de startverklaring.

owner : {{md.getOwnername()}}

{{'mdStatusRecord' | translate}}: {{('mdStatus-' + md.mdStatus) | translate}}
  • Dataset
  • Distributies
  • Service
  • Record

    Dataset

    Basisinformatie

     
    Titel Aantal Startverklaringen per Gemeente
    Beschrijving Deze dataset geeft het aantal actieve en ingediende startverklaringen per provincie, hoofdgemeente, aard van de werken, bestemming, indienjaar en indienmaand. Het startverklaringsformulier wordt op niveau van het gebouw ingediend maar in deze dataset wordt voor elke EPB-eenheid in het startverklaringsformulier de startverklaring één keer geteld. Voorbeeld. Voor een gebouw met 12 appartementen (=EPB-eenheden) wordt 1 startverklaringsformulier ingediend voor de 12 EPB-eenheden samen maar in deze dataset zal voor een dergelijk gebouw het aantal startverklaringen gelijk zijn aan 12. Noteer dat vanaf 2012 een startverklaring met voorafberekening moet ingediend worden waardoor er meer detailgegevens beschikbaar zijn in de startverklaring.
    Uitgever
    Naam Vlaams Energie- en Klimaatagentschap
    Trefwoord
    VEKA |
    EPB |
    Gemeente |
    Energie |
    Startverklaring
    Statuut Vlaamse Open data
    Thema Energie
    Identificator bb346265-cf78-4284-be0d-55e299426779

    Versie informatie

     
    Wijzigingsdatum 2019-01-21T09:01:33

    Gebruiksinformatie

     
    Contactpunt
    Organisatie Vlaams Energie- en Klimaatagentschap
    E-mail opendata.veka@vlaanderen.be
    Toegangsrechten publiek
    Bijsluiter https://open-data.energiesparen.be/HTML/03_AANTAL_SV_PER_GEMEENTE.html

    Distributies

     
    Distributie
    URI http://energiesparen.be/aantal-startverklaringen-per-gemeente/distributie_01
    Identificator 7bd1b01c-54d4-463e-a0b9-7e182f7f0676
    Titel Dataset 03_AANTAL_SV_PER_GEMEENTE
    Beschrijving De dataset is beschikbaar in CSV-formaat.
    URL https://open-data.energiesparen.be/Data/03_AANTAL_SV_PER_GEMEENTE.csv
    Formaat CSV
    Licentie
    URI https://data.vlaanderen.be/doc/licentie/modellicentie-gratis-hergebruik/v1.0
    Type Attribution
    Identificator data.vlaanderen.be/doc/licentie/modellicentie-gratis-hergebruik/v1.0

    Record

    Catalog record

     
    identificator e9515606-612d-345c-80f0-a289467edc26
    wijzigingsdatum 2023-09-04

    Conformiteit met standaard

     
    titel Dcat-ap-vl
    beschrijving Dit applicatieprofiel beschrijft Open Data Catalogi in Vlaanderen. DCAT-AP Vlaanderen (DCAT-AP VL) is een verdere specialisatie van DCAT-AP. De applicatie waarop dit profiel betrekking heeft is een Open Data Portaal in Vlaanderen. Open Data portalen zijn catalogussen van Open Data datasets. Ze hebben als belangrijkste doelstelling het vindbaar maken van data en hierdoor het hergebruik ervan te stimuleren. Open Data portalen vervullen een centrale rol in de overheidsopdracht om de toegankelijkheid tot overheidsinformatie te realiseren. Met dit applicatieprofiel bevorderen we de uniformiteit van de beschikbare informatie over datasets. Tevens vereenvoudigen we het aggregatie proces van meerdere Open Data Catalogi. Dit document bevat de verplichte elementen en bijkomende elementen waarover DCAT-AP Vlaanderen een uitspraak doet. Aanbevolen en optionele informatie waarvoor geen bijkomende afspraken in de context van DCAT-AP Vlaanderen zijn, zijn niet opgenomen in dit document. Hiervoor verwijzen we naar de DCAT-AP specificatie zelf.
    versie 2.0

Overviews

Provided by

Deel op sociale sites

Gerelateerde bronnen

Not available